VIASAT EPIC

Milujeme historii a necháváme se jí unést. Fascinují nás dobové detaily i epická vyprávění, od drátěných košil a brnění po velké objevy a katastrofy. Chceme vám přinášet příběhy našich pradávných předků i generací, které tvořily dnešní svět. Náš faktograficky zaměřený program oživuje historii v podmanivých, inteligentních pořadech pojatých moderním, neotřelým způsobem.

Nový blok historických dramat jde o krok dál – vypráví příběhy skryté za strohými dějepisnými fakty a hledá dramata na pozadí historických událostí.

Nabízí výpravné rekonstrukce, autentické dobové detaily, ale především úžasné postavy a poutavé příběhy, které probouzejí minulost k životu. Kvalitní dobové drama, které uchvátí, překvapí i odmění. Příběh dějin světa, to je Viasat Epic!

OBJEVUJTE NYNÍ

Mušketýři

V ulicích Paříže 17. století je právo a pořádek spíše počínající myšlenkou, než realitou, a mušketýři Athos, Aramis a Porthos jsou více než pouhými královskými strážci krále Ludvíka XIII. Jsou nerozdělitelní, loajální až k smrti a odhodláni udržovat zákon. Společně tento ztřeštěný tým velmi dobře cvičených vojáků bojuje za čest, odvahu a lásku, nebo pouze pro pouhé vzrušení. Když d'Artagnan přijede do Paříže, aby pomstil smrt svého otce, brzy na tři mušketýry učiní dojem svou statečností a dovednostmi, a on brzy zjistí, že v těchto divokých vojácích má spřízněné duše. Seriál je plný vášně, věrnosti, hrdinství a bratrství, kdy d'Artagnan a mušketýři čelí neustálému boji, aby udrželi pořádek a ochránili krále a královnu, a mezitím se snaží vyzrát nad pletichami temného kardinála Richelieu, který nemilosrdně usiluje o dosažení své vize moderní Francie společně se svou nájemnou vražedkyní, krásnou, ale tajemnou Milady de Winter.

Mušketýři se vrací ve druhé řadě, která se pochlubí dalšími vzrušujícími zážitky, akčními scénami a neuvěřitelným dobrodružstvím.