VIASAT EPIC

Milujeme historii a necháváme se jí unést. Fascinují nás dobové detaily i epická vyprávění, od drátěných košil a brnění po velké objevy a katastrofy. Chceme vám přinášet příběhy našich pradávných předků i generací, které tvořily dnešní svět. Náš faktograficky zaměřený program oživuje historii v podmanivých, inteligentních pořadech pojatých moderním, neotřelým způsobem.

Nový blok historických dramat jde o krok dál – vypráví příběhy skryté za strohými dějepisnými fakty a hledá dramata na pozadí historických událostí.

Nabízí výpravné rekonstrukce, autentické dobové detaily, ale především úžasné postavy a poutavé příběhy, které probouzejí minulost k životu. Kvalitní dobové drama, které uchvátí, překvapí i odmění. Příběh dějin světa, to je Viasat Epic!

OBJEVUJTE NYNÍ

Wolf Hall

Seriál Wolf Hall sleduje složité machinace a postranní jednání Cromwella, pragmatického a úspěšného rádce mocných, který vzešel z prosté rodiny, měl záhadnou minulost, a přesto sloužil králi a své zemi. Zároveň proplouval nebezpečnými politickými intrikami, bouřlivým vztahem krále s Annou Boleynovou a hlubokým náboženskými změnami souvisejícími s protestanskou reformací.

Na motivy bestsellerů Hilary Mantelové vypráví seriál Wolf Hall, v němž se představí Mark Rylance a Damian Lewis, intimní příběh o Thomasi Cromwellovi, geniálním rádci krále Jindřicha VIII., který proplouval zákoutími moci na tudorovském dvoře.