VIASAT EPIC

Milujeme historii a necháváme se jí unést. Fascinují nás dobové detaily i epická vyprávění, od drátěných košil a brnění po velké objevy a katastrofy. Chceme vám přinášet příběhy našich pradávných předků i generací, které tvořily dnešní svět. Náš faktograficky zaměřený program oživuje historii v podmanivých, inteligentních pořadech pojatých moderním, neotřelým způsobem.

Nový blok historických dramat jde o krok dál – vypráví příběhy skryté za strohými dějepisnými fakty a hledá dramata na pozadí historických událostí.

Nabízí výpravné rekonstrukce, autentické dobové detaily, ale především úžasné postavy a poutavé příběhy, které probouzejí minulost k životu. Kvalitní dobové drama, které uchvátí, překvapí i odmění. Příběh dějin světa, to je Viasat Epic!

OBJEVUJTE NYNÍ

Alžběta I.

Portrét Panenské královny ve zralém věku odhaluje konflikt mezi smyslem pro povinnost a nutkáními srdce, jejími neúspěšnými milostnými románky a snahou být mocnou a nezávislou ženou bojující o přežití ve světě, jemuž dominují muži.

Dramatický pořad o královně Alžbětě I., který má hvězdné obsazení: držitelka Oscara Helen Mirrenová (Alžběta) a Jeremy Irons (hrabě z Leicesteru) si zahrají po boku Hugha Dancyho v roli hraběte z Essexu.

Epizody