MISTŘI ŠPIÓNI

Žijí ve stínech, jsou chladnokrevní a vytrvalí, dokážou změnit poměr sil v armádě, politice I ekonomii. Podíváme se do temných zákoutí, tajných místností a tunelů a zkusíme odhalit tajemství nejslavnějších mistrů špiónů historie.

PODÍVAT SE NA PROMO

Zofia Potocka

Zofia Potocka, krásná Řekyně, jejíž život byl obklopen záhadou. Stala se stálou návštěvnicí evropských aristokratických salónů a jednou z nejzajímavějších postav polské historie. Zofia Potocka byla skutečně geniální špiónkou, známou pro svůj brilantní intelekt, mazanost a nedostatek svědomí.

Více o epizodách

Mata Hari

Exotická tanečnice a kurtizána holandského původu, žena, která fascinovala mnoho vlivných mužů a stala se dvojitou agentkou během 1. světové války. Mata Hari byla obviněna ze špionáže a odsouzena k smrti zastřelením. Čelila své smrti stejně statečně, jako žila — s otevřenýma očima poslala vzdušný polibek na rozloučenou svým popravčím.

Více o epizodách

Kardinál Richelieu

Kardinál RichelieuRudá eminence, kardinál de Richelieu, byl rozhodující postavou v historii Francie. Byl jeden z těch, kteří vzbuzovali současně strach i respekt. Richelieu vytvořil za vlády Ludvíka XIII. unikátní síť špiónů, takže se těžko mohl někdo před očima kardinála skrýt.

Více o epizodách

Sledujte pořad Mistři špióni v září na Viasat History. Vítejte ve světě brilantních myslí.

Podívat se na promo